browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

O mnie & Kontakt

 

Szukasz dodatkowego źródła dochodu lub nie masz czasu na normalną pracę?

Wolisz zarabiać pieniądze niż pracować na etacie?

Moja oferta jest właśnie dla Ciebie!

Witaj, nazywam się Sylwester Janoska, z wykształcenia jestem inżynierem budownictwa, z zamiłowania pasjonat dobrej polskiej muzyki, entuzjasta idei marketingu sieciowego odkąd ją tylko poznałem. Z zawodu przedsiębiorca, doradca klienta w największej firmie obiektywnego doradztwa finansowego w Europieto tak pokrótce o mnie.

W życiu kieruje się zasadą:

„Ilekroć myślisz, że coś potrafisz lub czegoś nie potrafisz, prawdopodobnie zawsze masz rację”

Wierzę, również, że 'Dobro powraca z nawiązką’ dlatego warto pomagać ludziom.

Skoro trafiłaś/eś na tą stronę, zapewne interesuje Cię dodatkowe zarabianie pieniędzy i zapewne szukasz możliwości albo pracy dodatkowej albo zmiany pracy stałej.

Jeśli należysz do osób, które są przekonane do zmian, jakwnież są gotowe na odniesienia sukcesu w swoim życiu i jednocześnie jesteś gotów nauczenia się nowych rzeczy, których prawdopodobnie jeszcze dziś nie wiesz lub nie umiesz – to jesteś osobą, której będę mógł pomóc.

Decyzję najlepiej podejmij już dziś – pomóż najpierw sam sobie zmienić na lepsze swoje życie. Dopiero wówczas będę mógł również i Tobie pomóc!

Jeśli potrzebujesz się ze mną skontaktować, to proszę wypełnij poniższy formularz: